امروزه احداث باغات گردو می تواند به عنوان  یکی از پرسودترین درآمدها باشد.وقتی باغ گردویی را بنا می کنید می توانید سالیانه درآمد بسیار عالی را کسب نمایید.

اینکه بخواهیم فروش بسیار بالایی را از گردو داشته باشیم بستگی به میزان باردهی نهال گردو و کیفیت گردوها دارد.حالا برای رسیدن به کیفیت بالا بایستی به یکسری از نکات توجه داشته باشیم که در ادامه به آنها می پردازیم.

اولین نکته انتخاب نهال گردو مناسب می باشد.به عنوان یک باغدار و یا کشاورز بایستی نهال گردویی را خریداری نمایید که با شرایط اقلیمی منطقه سازگاری لازم را داشته باشد و بتواند بازدهی خوبی را از خود نشان بدهد.

برای خرید و اطلاعات کامل نهال گردو می توانید به سایت https://gerdo.pro/ مراجعه نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

مهندس سلحشور : 09121243597

انواع نهال گردو پربازده و باکیفیت

نهال گردو چندلر

یکی از معروفترین و بهترین رقم نهال گردوهای زودبازده می توان به نهال گردو چندلر اشاره کرد.دیرگل بودن نهال گردو یکی از خصوصیات عالی این نهال می باشد که موجب می شود تا دچار سرما بهاره نشود.از رقم های باکیفیت و پربار می باشد که تا 7 تن بار مرغوب گردو را میدهد.

برای ارتفاعات 500 تا 1500 متر مناسب کاشت می باشد.

نهال گردو فرنور

مهم ترین دغدغه ی باغداران هوای سرد و کوهستانی می باشد که نکند نهال ها در اثر سرما از بین بروند و یا محصولات آنها دچار سرمازدگی شوند.از این رو یکی از بهترین راه ها خرید نهال گردو مناسب کاش ت می باشد.

نهال گردو فرنور به عنوان یکی از رقم نهال های مقاوم به سرما می باشد که تا 6 تن بار مرغوب گردو را میدهد.مقدار باردهی عالی را به همراه دارد و بهتر است برای بازدهی عالی آنرا در مناطق سرد بکارید.تا ارتفاعات 3000 متر بسیار بازدهی عالی را به همراه خواهد داشت.

نهال گردو اسرائیلی

نهال گردو اسرائیلی از بهترین نهال های کشور اسرائیل بوده که بازدهی عالی را از خود نشان میدهد.برای مناطق معتدل و سرد مناسب کاشت است.می تواند بعد از 6 سال بار خوبی را به همراه داشته باشد بار تجاری را از سال ششم به بعد مشاهده خواهید کرد و تا 7 تن بار بی نظیری خواهد داشت.

چگونه نهال گردو را تقویت کنیم ؟

اینکه بتوانید به میزان باردهی و کیفیت عالی از گردو برسید بایستی به یکسری از نکات علمی و درست بپردازید.

سعی کنید به میزان آبیاری نهال گردو توجه لازم را داشته باشید.تغذیه و کوددهی و گرده افشان و جلوگیری از بیماری و آفات می تواند به رشد نهال گردو و میزان باردهی و کیفیت کمک کند.

 

نتیجه گیری نهایی

برای رسیدن به میزان باردهی بالا و کیفیت مطلوب حتما سعی کنید رقم نهال گردو خوبی را برای کاشت انتخاب کنید.

خرید انواع نهال گردو با کارت بهداشت و قرنطینه استانی از نهالستان نوین گردو انجام می شود.می توانید ارقام را بدون واسطه و با تضمین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.برای خرید و اطلاع از نهال ها می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس سایت : https://gerdo.pro/

شماره تماس : مهندس سلحشور 09121243597

آدرس : کرج – گلدشت – خیابان گلدشت – یازدهم شرقی