شرایط انقدر پیچیده و سخت شده است که جا برای اتفاقات خوب در تبلیغات هر روز کم و کمتر شود ! اما این دلیلی نیست که صاحبان مشاغل دست رو دست بگذارند و هدفی برای آینده کاری خود تعریف نکنند ، همانطور که ما در سایت تبلیغات سبز اینکار را انجام می دهیم و پر قدرت به راه خود ادامه می دهیم .

یکی از برندهایی که در حوزه های مختلف فعالیت خود را ادامه و هر روز بر فعالیت ها خدمات جدیدی را می افزاید برند پارسی طرح ایرانیان است که ابتدا از تخصصی ترین قسمت تبلیغات یعنی ساخت بنر تبلیغاتی کرده است و این روزها شاهد افزایش خدمات تخصصی دیگر این مجموعه هستیم که در ادامه ی این پست بیشتر به این خدمات مجموعه می پردازیم .

طراحی بنر گیف نوعی از بنر است که به فرمت و نحوه ی نمایش آن شناخته می شود ، گیف بنر ها به متحرک و اسلاید به اسلاید به نمایش متون و تصاویر یک تبلیغ اشاره می کند . این بنر های متحرک آنقدر جذاب و پر مخاطب شده اند که این روز به صورت حرفه ای تری از آن ها در تبلیغات اینترنتی استفاده می شود . برای مثال کافی است شما به بخش هدر و در قسمت آگهی های وب سایت تبلیغات سبز نگاهی بیاندازید کاملا متوجه می شوید که منظور از بنر های متحرک گیف ( فرمت .gif ) چیست و نحوه ی نمایش آن به شکلی است .

طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک در پارسی طرح ایرانیان

در مجموعه پارسی طرح ایرانیان یکی از اتفاقات جدید ، خدمات طراحی سایت است ، خدمات طراحی وب سایت از جمله کارهایی است که باید افراد متخصص و خبره اینکار را انجام دهند ، این موضوع به شیوه درست و استاندارد کد نویسی سایت بر می گردد و توانایی اجرای طرح های گرافیکی جذاب و خیره کننده که به نوعی لندینگ پیج شما را به یک لندینگ حرفه ای و قدرتمند در آورد .

علاوه بر این مساله باید بدانید این روزها موضوع سئو در طراحی سایت بیش از گذشته دارد اهمیت است و از آنجایی بخشی از سئو به کد نویسی وب سایت بستگی داشته و اصول استفاده از تکنیک های داخلی وب سایت ، باید به این موضوع از نگاه تخصصی و ویژه پرداخته شود .

خوشبختانه در تیم پارسی طرح ایرانیان افراد متخصصی حضور دارند که اینکار را هنگام انجام طراحی سایت شما به خوبی انجام می دهند و جای نگرانی برای شما نخواهد داشت .

طراحی هویت بصری و برندسازی !

انجام این دو مرحله کمی پیچیده و دشوار است ، ابتدا اینکه باید یک لوگو داشته باشید . یعنی یک فرایندی که برای شرکت یا شغل شما یک هویت سازمانی و کار محسوب شود ، از قابلیت ها و ویژگی هایی منحصر به فرد برخوردار باشد تا پیامی درون خود بگنجاند که مفهوم کسب و کار شما را بلافاصله در زمان کوتاه به کاربر و مخاطب منتقل کند .

این قسمت اول یعنی هویت بصری بود که اگر آن را در اختیار نداشته باشید هیچگونه پیشنهادی مبنی بر ادامه ی راه به شما نخواهیم داد .

برای برندسازی شما مسیر کمی طولانی در اختیار دارید ، ابتدای امر به این صفحه بروید ( parsitarh.ir/branding  ) و کمی مطالب این صفحه را بخوانید برای درک درست تر از برند سازی حتما به مطالعه ی آن احتیاج خواهید داشت .

برندسازی یا برند سازی از شاخه های مختلفی تشکیل می شود ، شما برای قرار گرفتن در این مسیر باید از افراد تحصیل کرده و متخصص در این حوزه بهره مند شوید ، مسیر بازاریابی یا digitalmarketin  مسیری پیچیده و دشوار است که شاید هر کسی به آسانی از پس آن بر نیاید .

خوشبختانه یکی از خدمات مفید و حساس بازاریابی ، به خدمات پارسی طرح ایرانیان افزوده شده است و این خدمت توسط افراد تحصیل کرده در حوزه MBA  به شما مشاوره های دقیق و هوشمندانه ای داده می شود که در مسیر درست قدم بردارید تا در کسب و کار نتیجه خوبی بدست آورید .