در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

تبلیغات سبز | درج آگهی رایگان | سایت نیازمندی ها

تبلیغات

با توجه به این که تعداد رقبای کاری در هر حرفه ای در حال افزایش است، لذا رمز موفقیت و رسیدن به جایگاه ایده آل، توجه به تبلیغات است. در عصر امروز، با گسترش اینترنت در سراسر جهان این امکان فراهم شده است که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن، محصولات و خدمات خود را به سراسر دنیا و تعداد بیشتری از کاربران معرفی نمایید. تبلیغات اینترنتی جز لاینفک کسب و کار در سال های اخیر به حساب می آید و با توجه به این که کاربرد این روش های تبلیغات در میان مردم در حال افزایش است لذا در سایت های مختلف این امکان فراهم شده است که افراد برحسب نیاز خود بتوانند بهترین روش را برای معرفی خدمات خود انتخاب نمایند. 
شرکت تبلیغات سبز با هدف ارائه بهترین خدمات تبلیغاتی گروهی از بهرتین کارشناسان و مشاورین در امر تبلیغات را تشکیل داده است و در سایت خود از جمله تبلیغات بنری، تبلیغت سایدبار و همچنین ریپورتاژ آگهی را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت در اختیار کاربران و متقاضیان قرار خواهد داد.

تبلیغات

تبلیغات بنری


یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری است که در قسمت های مختلف صفحه اول سایت قرار خواهد گرفت. در سایت تبلیغات سایت این بنر در قسمت بالایی سایت جای گرفته است و انتهای تمامی آگهی ها نیز نمایش داده میشود و تعرفه این تبلیغات به صورت زیر است:

ماهیانه : 100000 تومان

3 ماهه : 270000 تومان

6 ماهه : 500000 تومان


تبلیغات سایدبار


همان گونه که می دانید سایدبار به نوارهایی گفته می شود که در قسمت های کناری سایت قرار گرفته و در زمان ورود به هر صفحه از سایت این تبلیغات قابل رویت هستند. در سایت تبلیغات سبز نیز این تبلیغات برای کاربران و با اهداف تبلیغات آن ها براساس تعرفه های زیر ارائه خواهد شد:

ماهیانه : 20000 تومان

3 ماهه : 50000 تومان

6 ماهه : 90000 تومان


ریپورتاژ آگهی


این روش تبلیغاتی به عنوان موثرترین و سودمندترین روش تبلیغات اینترنتی شناخته شده است چرا که به صورت یک خبر منتشر شده و بهتر می تواند پیام تبلیغاتی خود را به کابران انتقال دهد. با توجه به کارایی و اثرگذاری بالای آن، کاربرد زیادی در میان کاربران و صاحبان مشاغل دارد. شرکت تبلیغات سبز نیز همزمان با استقابل از ریپورتاژ آگهی، پذیرای تبلیغات کاربران با این روش براساس تعرفه های زیر خواهد بود:

یک متن بین 350 الی 500 کلمه همراه با یک عکس با سه لینک فالو به یک سایت تنها با 50000 تومان

 

برای سفارش با شماره 09224021232 و یا 02146011017 تماس حاصل فرمایید.


  ثبت آگهی رایگان