در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

تبلیغات سبز | درج آگهی رایگان | سایت نیازمندی ها

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

آگهی رایگان
  • خدمات بیمه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
  •    تهران تهران
  • 61 بازدید

خدمات دندانپزشکی بنیان کارت : امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میشود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد . در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی
حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه دندانپزشکی یک از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است ، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.

خدمات دندانپزشکی
خدمات دندانپزشکی

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس ۱۳۹۰) با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استانهای کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی میباشند که با عضویت(مشارکتی ) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از ۷۰ % تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،ارتودنسی،ایمپلنت و….) برخوردار شوید.

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) خدمات خود را در قالب ۳ طرح:

۱-عضویت طلائی با ۷۰% تخفیف و تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (فقط بصورت گروهی ۱۵۰ نفر ببالا ارایه میگردد.)

۲-عضویت نقره ای با ۵۰% تخفیف بدون سقف و نامحدود (گروهی-انفرادی-خانواده)

۳- عضویت فیروزه ای با ۳۰% تخفیف بدون سقف و نامحدود (گروهی-انفرادی-خانواده)

ارائه مینماید.

بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی

توجه:پیرو قرارداد منعقده فی مابین شرکت ایرانسل و شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد کلیه مشترکان محترم ایرانسل میتوانند از طریق نرم افزار ایرانسل من در قسمت خرید بیمه آن هم نسبت به خرید کارت عضویت طرح نقره ای (با تخفیف ۵۰%) و کارت عضویت فیروزه ای (با ۳۰% تخفیف) اقدام نمایند.
نکته۱: تعرفه خرید بنیان کارت در ایرانسل من با ۹%مالیات بر ارزش افزوده محاسبه میگردد( ۱۵۱۵۰۰۰ریال) و شما میتوانید از طریق سایت با تعرفه(۱۳۹۰۰۰۰ریال) اقدام به خرید کارت نمایید و از مبلغ ( ۹۸۰۰۰۰ ریال) تخفیف در خرید کارت برای نفر دوم از اعضا یک خانواده (با پرداخت ۱۸۰۰۰۰۰ ریال برای دونفر ) و همچنین نفر سوم ببعد با پرداخت ۶۰۰۰۰۰ ریال برای هر نفر از خدمات کارت نقره ای با ۵۰% تخفیف برخوردار شوید.
(بطور مثال یک خانواده ۳ نفره ۲۴۰۰۰۰ تومان و یک خانواده ۴ نفر ۳۰۰۰۰۰ تومان باید پرداخت شود.)

نکته۲:کلیه کارتهای بنیان کارت دقیقا” همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی (طلایی۷۰%،نقره ای ۵۰%،فیروزه ای۳۰%) را نسبت به تعرفه رسمی و درج شده بخش تعرفه های دندانپزشکی وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت میباشد ارایه میدهند.

( با کارتهای مشابه در بازار که از ۱۰% الی ۵۰% دارای تخفیف میباشند تفاوت دارد.)

نکته ۳: تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر کشور یکسان میباشد.

نکته ۴: با توجه به پرداخت ما به التفاوت درمان و هزینه های دندانپزشکی اعضا در طرح های طلایی و نقره ای از طرف شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد به دندانپزشکان محترم طرف قرارداد در عمل دندانپزشکان طرف قرارداد به شما تخفیف نمی دهند. و لذا با کیفیت عالی همانند بیماران آزاد به اعضای محترم تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با گارانتی ۱ ساله ارایه خدمات می نمایند.

**هیچ دندانپزشکی وجود ندارد که ۷۰% تخفیف بدهد و اعضا محترم بنیان کارت با پرداخت حق عضویت در طرحهای گروهی و انفرادی بصورت اقساط عملا تحت پوشش بیمه دندانپزشکی قرار میگیرند.

جهت آشنائی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز و کلینیکهای طرف قرارداد در تهران و شهرستانهای سراسر کشور میتوانید در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با کارشناسان با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل نمایید.

گروه پرسش و پاسخ در تلگرام
تلفنهای تماس:
۰۲۱۹۶۸۶۳۰۴۰
۰۹۱۲۰۹۲۵۰۱۰
۰۹۳۸۴۴۱۴۶۴۶
واحد بازاریابی و توسعه بازار:

تلفن: ۰۲۱۶۶۵۶۵۰۸۱

۰۲۱۶۶۵۶۵۰۸۳

۰۲۱۶۶۵۷۰۸۰۶

فکس:۰۲۱۶۶۵۷۰۹۸۹

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان