در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

تبلیغات سبز | درج آگهی رایگان | سایت نیازمندی ها

کارگاه رایگان روابط عمومی(PR) و نقش باشگاه مشتریان با هدف رونق کسب و کار

کارگاه رایگان روابط عمومی(PR) و نقش باشگاه مشتریان با هدف رونق کسب و کار

آگهی رایگان
  • خدمات وب سایت
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  •    تهران تهران
  • 74 بازدید

روابط عمومی(PR) و نقش باشگاه مشتریان با هدف رونق کسب و کار

برای اینکه بتوانید تصویر بهتری از خود در جامعه و در میان مشتریان خود، ایجاد کنید، نیاز دارید تا از مفهوم روابط عمومی (Public Relations ) استفاده نمایید. در واقع مسئول روابط عمومی شما به نمایندگی از شما، با مشتریان شما ارتباط برقرار می‌کند تا معرفی شرکت، خدمات یا محصولات فعلی یا جدید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

روابط عمومی یک اصطلاح جدید نیست ولی با ظهور اینترنت، به طرز چشمگیری تغییر کرد و ارتباط بین شرکت‌ها و مشتریان را حفظ نمود. در واقع مفاهیمی همچون رپورتاژ آگهی، شرکت در رویدادها، انتشار خبرنامه یا هفته‌نامه، بلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی ابزارهایی جهت روابط عمومی محسوب می‌شوند.

با توجه به شدت رقابتی بودن بازار دیجیتال صنعت گردشگری بهتر است که بسیاری از شرکت ها و افراد فعال در این حوزه، سریعتر با روشها و ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند.

هدف از این کارگاه درک روشن و واضحی از بازاریابی آنلاین و اجراي فعاليتهاي بازاريابي سازمانها و فرايندها به شيوهاي مؤثرتر از روشهاي سنتي بازاريابي است. رشد روزافزون تعداد كاربران اينترنت و شبكه هاي بين المللي اينترنتي را نمیتوان نادیده گرفت. به این دلیل هر بنگاه گردشگری و مسافرتی میبایست از ظرفیت عظيم اين گروه از مشتريان و كاربران بدون در نظر گرفتن مرزهاي جغرافيايي استفاده نماید. به دليل پيشرفت روزافزون فناوري اطلاعات در عصر امروز، استفاده از روشهاي سنتي بازاريابي باعث دور ماندن از بازار جهاني و حتی بازار داخلی ميشود. بازاريابي آنلاین سطح وسيعتري از بازار هدف را نسبت به بازاريابي سنتي موردتوجه قرار ميدهد و از لحاظ اقتصادي نیز باصرفه تر است.


سامانه گردشگری توربین در راستای بهبود فرآیند بازاریابی در آژانس های مسافرتی و گردشگری و همچنین استفاده بهینه از این فرصت، این کارگاه را برگزار می نماید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان